Ahold Delhaize, Vomar en Dekamarkt kopen winkels Deen

BrancheFood & Flowers

Om aangehaakt te blijven in een snel veranderende industrie, had Deen aanzienlijke investeringen moeten maken in mechanisatie van transport en in e-commerce. De omvang van deze investering was dusdanig, dat Deen heeft besloten haar activiteiten te verkopen.

De kopende partijen knippen de Deen winkels op. Zo krijgt Ahold Delhaize 39 winkels, Vomar Supermarkten 22 winkels en Dekamarkt 19 winkels. De betrokken partijen hebben allen, net als Deen, hun roots in Noord-Holland liggen. De kopers zien de koop van de winkels als een strategische stap om hun positie in Noord Holland te verstevigen.

BDO M&A heeft opgetreden als adviseur van Deen in deze transactie.

Over BDO M&A

BDO M&A is specialist in advisering op het gebied van koop en verkoop van ondernemingen, management buy-outs, waardebepalingen, (transactie)financieringen, transaction advisory services en business restructuring. De dienstverlening van BDO M&A kenmerkt zich door een heldere structuur en een ondernemende en pragmatische aanpak. Haar adviseurs hebben de kennis, ervaring en het inlevingsvermogen om ook in complexe situaties een gedegen advies te geven. Mocht een transactie over de grens reiken dan kan BDO M&A een beroep doen op de expertise van het internationale BDO M&A Network.

Meer informatie
Voor meer informatie over deze transactie kunt u contact opnemen met Ruben Willems via +31 (0)10 2424643