Webinars over ondernemen tijdens de coronacrisis
20 mei 2020
BDO organiseert de komende weken een reeks webinars over ondernemen tijdens de coronacrisis. Hierin lichten specialisten van verschillende disciplines de belangrijkste aandachtspunten en ontwikkelingen toe.
Webinar 1: verlengde NOW-regeling
In het eerste webinar staat de verlenging van de Tijdelijke Noodmaatregel Overbrugging voor behoud van Werkgelegenheid (NOW) centraal en zal worden ingegaan op de nieuwe voorwaarden. Zo is het kabinet van plan om de boete bij bedrijfseconomisch ontslag te laten vervallen. Hierdoor wordt het mogelijk om naast de NOW-regeling een reorganisatie door te voeren. Aan de hand van concrete voorbeelden wordt in het webinar besproken wat de mogelijkheden zijn in verschillende situaties en welke stappen er moeten worden gezet om een beroep te doen op de verlengde NOW-regeling en/of een reorganisatie door te voeren.
Volgende webinars: wendbaarheid bedrijfsvoering, financieringsmogelijkheden en fiscale maatregelen
Na het webinar over de verlengde NOW-regeling volgen nog webinars over wendbaarheid van de bedrijfsvoering, financieringsmogelijkheden en fiscale maatregelen. Zo ontvangt u het beste advies van verschillende disciplines om uw onderneming door de coronacrisis heen te loodsen.
Aanmelden
De webinars zijn kosteloos en worden regionaal georganiseerd. Aanmelden is mogelijk via de evenementenpagina van BDO. Mocht u verhinderd zijn voor het webinar in uw regio, dan is het tevens mogelijk om u aan te melden voor het webinar in een andere regio.
Meer informatie
Kijk voor meer informatie rondom de coronacrisis ook op www.bdo.nl/corona, meld u aan voor onze nieuwsbrief of neem bij vragen gerust contact op met één van onze specialisten.
Aanmelden